Získajte 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP: zistite viac tu>

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
  • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
  • zbieranie bonusových bodov
  • rýchla objednávka
  • informovanie o akciách a špeci zľavách
  • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času
  • Sezónne

Kapusta biela - mladá 1ks

1ks
3,08 €
vrátane DPH
Prvá slovenská mladá kapusta - biela. Mladá kapusta je vynikajúca nielen do čerstvých šalátov, ale spestrí náš jedálniček spestrí aj v rámci varených jedál. RECEPTY: Z kapusty môžete pripraviť krémovú polievku:  nadrobno nakrájajte cibuľku…
Fotografia je ilustračná

Informácie o produkte

Prvá slovenská mladá kapusta - biela. Mladá kapusta je vynikajúca nielen do čerstvých šalátov, ale spestrí náš jedálniček spestrí aj v rámci varených jedál. RECEPTY:

Z kapusty môžete pripraviť krémovú polievku:  nadrobno nakrájajte cibuľku, cesnak, 2-3 zemiakoy a kapustu. Krátko podusíme s rascou, soľou a korením. Môžeme pridať aj slaninu. Pridáme vývar (zeleninový či mäsový, alebo vodu) a varíme, až kým nebude všetko mäkké. Rozmixujte a máte lahodnú krémovú polievku - výborná je aj na studeno!

Výborná je aj rajčinová polievka s kapustou a morčacím mäsom: morčacie krídla sprudka opražíme na cibuľke, pridáme nakrájanú kapustu a zalejeme vodou (aby nám zakrylo kapustu aj mäsko + niečo navyše) - dusíme, kým nebude kapusta aj mäsko mäkké. Pridáme vývar (ak máme resp. môžete kúpiť u nás hotový vývar TU) alebo len dolejeme vodou, pridáme 1 paradajkový pretlak, dochutíme soľou/čiernym korením. Kto má rád hustejšie, môže zahustiť klasickou zápražkou. Dobrú chuť!

Krajina pôvodu: Slovensko

Slovenskí farmári
Slovenskí farmári

Tu združujeme slovenských farmárov, s ktorými radi spolupracujeme. Ďakujeme, že...

Zistite viac o tomto dodávateľovi

Pozerali ste tieto produkty

Kapusta biela - mladá 1ks
  • Sezónne
Kapusta biela - mladá 1ks
1ks
3,08 €
Slovenskí farmári