Získajte 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP: zistite viac tu>

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
 • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
 • zbieranie bonusových bodov
 • rýchla objednávka
 • informovanie o akciách a špeci zľavách
 • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času
 • Rýchly nákup na 1 klik 
 • Sezónne
 • TIP

NOVÁ SMOOTHIES debnička "ZDRAVÉ JA" II. (+ recepty)

1ks
Novinka! Pokračovanie úspešnej debničky Smoothie zdravé ja s vynoveným zložením. Vyskúšajte opäť nové recepty. Všetko pre chutné smoothies, ktoré naštartuje váš deň! Debnička "Smoothies Zdravé ja" v sebe ukrýva 7 - dňový program s receptami a surovinami potrebnými na prípravu zdravého nápoja.
Fotografia je ilustračná
34,99 €
vrátane DPH
Uložiť Uložené

100% garancia spokojnosti
Našim cieľom je ponúkať len to najlepšie. Preto máme pre vás garanciu 100% spokojnosti. Zistite o nej a o možnosti reklamovať viac tu.

Informácie o produkte

Novinka! Pokračovanie úspešnej debničky Smoothie zdravé ja s vynoveným zložením. Vyskúšajte opäť nové recepty. 

Všetko pre chutné smoothies, ktoré naštartuje váš deň! Debnička "Smoothies Zdravé ja" v sebe ukrýva 7 - dňový program s receptami a surovinami potrebnými na prípravu zdravého nápoja. Dokúpiť si prípadne môžete med na dosladenie TU.


7-DŇOVÝ PROGRAM S RECEPTAMI NA PRÍPRAVU A VŠETKÝM POTREBNÝM V JEDNEJ DEBNIČKE!

 • obsahuje suroviny na smoothies na celý týždeň (pre 2 osoby/1x denne resp. 1 osobu 2x denne)
 • tlačené recepty na celý týždeň a vysvetlivky
 • smoothies vám dodajú každý deň poriadnu dávku vitamínov a superpotravín pre vaše zdravie
 • navyše pomáhajú pri chudnutí, ak nimi nahradíte niektoré jedlá

"Môžete ten program točiť dookola. Môžete si dať kedykoľvek prestávku. Môžete sa k nemu kedykoľvek vrátiť, a aj tak pre seba naozaj veľa urobíte. Poznáte to: áno, aj by som žil(a) zdravšie, keby sa mi chcelo tomu venovať, rozmýšľať nad surovinami, ísť ich niekam v dobrej nepesticídovej kvalite zháňať, každý deň to celé čistiť, krájať a mixovať... nechce sa mi tráviť pol života takto... NEMUSÍTE. Lebo ja som si to naštudovala a v spolupráci s mojou mamou MUDr. Máriou Paľovou - pediatrom zameraným na zdravú výživu, som to celé pre vás, a hlavne pre seba spísala, vyskúšala, nafotila a pripravila ako podklad, ktorý si vám stačí pozorne prečítať len raz. A potom vás to bude stáť 90 sekúnd každé ráno. Aj natrieť rožok asi trvá dlhšie. Poďte do toho so mnou. A dajte mi aj vedieť, ako sa vám v tom darí. Napíšte mi na FB alebo na misha@misha.sk. Nie je mi jedno, či budem na tomto svete ešte 5 rokov, alebo 50. Kvôli mojim malým dvojičkám by som tu chcela byť čo najdlhšie, a toto je spôsob, ako sa o to posnažiť. Mám pár rokov po štyridsiatke a stále viac si uvedomujem, že zdravie je to najcennejšie, čo máme.

smoothie debnička

Dlho som hľadala spôsob, ako si to uľahčiť a napadlo mi, že vo FARMOVE by to bolo možné. Každý týždeň mi takú smoothie debničku privezú domov, ja ju hneď vybalím, zapojím deti, aby mi pomohli zeleninu a ovocie očistiť a pripraviť, naporcujem si to do mrazáku, a už len každé ráno mixnem dávku na daný deň. Už som skúsila aj všetko mixnúť naraz za sebou, aby som len raz musela umývať mixér a dala som to v plastových fľašiach do mrazničky. Bolo to naozaj chutné aj tak. Večer vybrať a do rána sa rozmrazí. Raňajky úplne bez práce - pre nás lenivcov :-). Často si to brávam so sebou na moje pracovné stretnutia, na fotenia alebo na cestu na východ k babke. Keď ich viac osladím medom, vypijú to aj moje deti. Nehrám sa na lekára, pokojne sa so svojim lekárom o tom poraďte a urobte zmeny podľa vás. Toto funguje mne, a preto som sa chcela s vami o to podeliť.

Buďte zdraví!"

Misha

*ZÁZVOR: zázvor obsahujú 4 recepty. Zázvor v debničke môže byť tenší či hrubší, preto 2 centimetre zázvoru (písané ako ingrediencia v tlačených receptoch) nemusia byť presné. Použite jednoducho štvrtinu z dodaného zázvoru na každý recept :).

smoothie recepty
 • Možnosť zmeny položiek v debničke

V tejto debničke nie je možná zámena. Pokiaľ však máte intoleranciu či alergiu na niektorú zo zložiek, radi vám vymeníme 1 či 2 položky z debničky za 1 za 2 položky z daného zloženia debničky. V tom prípade nám prosím napíšte do poznámky Vašu intoleranciu aj želanú zámenu. Ďakujeme.

*Vo výnimočnom prípade sa môže stať, že vami preferované plodiny nebudeme mať k dispozícii v takej miere a budeme ich musieť nahradiť niečím iným. Buďte prosím v takom prípade tolerantní.

*Zloženie debničiek sa môže výnimočne zmeniť, aby sme vám zabezpečili tú najvyššiu kvalitu zeleniny a ovocia od našich farmárov, resp. v prípade aktuálnej nedostupnosti niektorých surovín/plodín. Vtedy surovinu/y automaticky nahradíme dostupnou položkou/položkami. Buďte prosím v takom prípade tolerantní. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie :-)

Pri doručení externým kuriérom je papierová debnička nevratný obal.

FARMOVE
FARMOVE

Prečítajte si viac o nás...

Zistite viac o tomto dodávateľovi

Hodnotenia

4.8 z 5
Počet recenzií: 24
21
1
2
0
0
Viktor Č., 13.3.2024
Super
Nina F., 23.10.2023
Zatiať je to moja prvá takáto bednička, takže stále testujem. V receptoch sa používajú niektoré ingrediencie navyše, možno by pri veľmi špecifických bolo dobre ich spomenúť v popisku (napríklad šťava z aloe vera resp. čím sa dá nahradiť ak sa dá). Za mňa ale zatiať spokojnosť.

Zobraziť viac

Mohlo by vás zaujímať

Jedlo s väčšími kúskami (príkrmová debnička) 8m+
 • Rýchly nákup na 1 klik 
 • Výhodnejšia cena 
Mäkké kúsky (príkrmová debnička) 6m+
 • Rýchly nákup na 1 klik 
 • Výhodnejšia cena 
Mäkké kúsky (príkrmová debnička) 6m+
1ks
39,99 €
(54)
FARMOVE
FARMOVE (slovenská) debnička - malá
 • Rýchly nákup na 1 klik 
 • Výhodnejšia cena 
FARMOVE (slovenská) debnička - malá
1ks
16,99 €
(144)
FARMOVE
MINI debnička
 • Rýchly nákup na 1 klik 
 • Výhodnejšia cena 
MINI debnička
1ks
16,99 €
(54)
FARMOVE

Pozerali ste tieto produkty

NOVÁ SMOOTHIES debnička "ZDRAVÉ JA" II. (+ recepty)
 • Rýchly nákup na 1 klik 
 • Sezónne
 • TIP
NOVÁ SMOOTHIES debnička "ZDRAVÉ JA" II. (+ recepty)
1ks
34,99 €
(24)
FARMOVE
Chat