Získajte 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP: zistite viac tu>

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
  • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
  • zbieranie bonusových bodov
  • rýchla objednávka
  • informovanie o akciách a špeci zľavách
  • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času

O nás

VYRÁSTLI SME SPOLU S VAMI

Naša firma NosKin, s.r.o. pôsobila doteraz na trhu pod značkou Svet Bedničiek, no vyrástli sme a odteraz zakladáme novú značku FARMOVE! Vznikli sme medzi prvými, na trhu sme už od roku 2013. Kým medzičasom niektoré online platformy  s farmárskymi produktami zanikli, my sme od svojho vzniku doniesli farmárske potraviny až 35 tisícom zákazníkom.
Pozrite sa spolu s nami, ako to celé začalo :-).

2012
Očarení debničkovaním zakladáme NosKin, s.r.o. a pôsobíme pod značkou Svet Bedničiek

Andrej a Peter - začíname hľadať našich prvých farmárov, ktorých by myšlienka debničkovania nadchla tak, ako nás. Jedným z nich, u ktorých sme zároveň začínali, bola aj Farma SEPO. Úplne prvý nákup zeleniny a ovocia sme zaplatili vďaka našim starým mamám – našim „investorkám“ :), ktoré nám dali 300 €, a vtedy sa to všetko začalo! Prvé debničky skladáme na internáte vo Dvoroch nad Žitavou, kde sme na prvý rok „debničkovania“ našli svoj druhý „domov".

2013
Začiatky na Farme Sepo

Ach, tak radi spomíname na nezabudnuteľné rozhovory pri čaji z čerstvej mäty zo záhradky u pani Sepo. Sú to úžasní ľudia, vďaka ktorým sme spoznali príbeh každej zeleniny vkladanej do debničky a ešte viac sa ponorili do tajov farmárčenia. Veľa sme sa od nich naučili.

2013
Prvý rozvoz debničiek

Prvých 29 objednávok je na sveteeee! Veľmi sa z toho tešíme a ide sa na prvý rozvoz. Takto vyzerajú naše prvé debničky.

2014
Sťahovanie sa do Bratislavy

Pochopili sme, že ak máme robiť službu na vyššej úrovni a ponúkať zákazníkom nielen zeleninu a ovocie, ale aj iný tovar od farmárov či malovýrobcov, potrebujeme sa niekde „zahniezdiť“. Obaja sme si zobrali naše „batôžky“, zabalili do nich aj plno chuti do práce a hor sa ho mimo svoju komfortnú zónu, ktorú sme ako čerství absolventi vysokej školy doma pociťovali. Netušili sme, čo nás čaká, no vedeli sme, že máme obrovskú chuť robiť túto skvelú službu.

2015
Viac ako plody práce

To, čo sa dialo potom, by sme si ani sami nevysnívali. Rok čo rok sme rástli a naše úsilie nevychádzalo nazmar, ľudia si medzi sebou o nás povedali, a my sme tak mali čoraz viac a viac práce. Už všetko nerobíme sami – už neskladáme a nerozvážame sami debničky od rána do večera. Pomaly sa ku nám pridávajú ďalší naši priatelia, a už to zrazu nebolo iba o nás dvoch, ale je nás 6.

2016
Stále sa rozširujeme a skvalitňujeme našu službu

Opäť rastieme a pribúdajú ďalší členovia tímu. Úlohy sú rozdelené a tvoríme naozaj skvelý tím ľudí.

2017
Nominácia na Via Bona Slovakia

Via Bona Slovakia je ocenenie, ktoré má svoje miesto na Slovensku už od roku 1998, zviditeľňuje príklady zodpovedného podnikania či firemnej filantropie. Zrazu nám prišla nominácia na ocenenie v kategórii Férový hráč na trhu - za podporu lokálnych farmárov, a my sme sa prebojovali až do finále.

2018
Oslava našich 5. narodenín

Hovorí sa, že pokiaľ prvých 5 rokov vydrží nová firma na trhu, je to veľký úspech. A nám sa to podarilo! Spoločne s našimi zákazníkmi a partnermi oslavujeme a urobili sme si taký malý spoločný narodeninový deň.

2019
Už nie sme len otcami našej firmy

Stali sme sa otcami! Veľký „debničkový“ tím sa rozrastá :) o najmenších „debničkárov“.

2020
Rok poznačený COVID situáciou

V tomto roku sme doniesli čerstvé zdravé farmárske potraviny mnohým domácnostiam. Vybavili sme 23 tisíc objednávok, a máme v ponuke už vyše 1400 potravín od vyše 170 malovýrobcov, farmárov a pestovateľov. Stále sme s vami a udržali sme to spolu s farmármi!

2021
Sme tu pre vás ako FARMOVE.

Ďakujeme, že s nami debničkujete a robíte tak našu krajinu udržateľnejšou!

OD FARMÁROV PRIAMO K VÁM DOMOV

Od začiatku sme sa snažili robiť niečo naviac. Okrem kvalitných, čerstvých, lokálnych a sezónnych potravín
sme si vždy dávali záležať aj na tom, aby naše podnikanie bolo prínosom nielen pre našich zákazníkov, farmárov,
komunitu, ale aj pre životné prostredie, našu krajinu a planétu. Debničkovanie redukuje uhlíkovú stopu
spojenú s prevozom, skladovaním a predajom potravín na minimum pri zachovaní maximálneho nákupného
komfortu.

FARMOVE JE POHODLNÝ, RÝCHLY A VÝHODNÝ SPÔSOB NÁKUPU ČERSTVÝCH POTRAVÍN PRIAMO Z FARIEM


Poznáte nás vďaka rýchlosti, ktorou sa potraviny z farmy dostanú priamo k vám - stačí nám na to niekoľko hodín. Vďaka online objednávkam si vychutnáte aj nákup potravín kdekoľvek, kedykoľvek a bez stresov. Môžete nám veriť, že za vysokokvalitné, lokálne a čerstvé potraviny z fariem dávame farmárom aj vám férové ceny. A záleží nám aj na ľudskom zákazníckom servise. Poznáte nás vďaka chuti, ktorú si môžete dopriať bez námahy. 

FARMOVE JE EKOLOGICKÝ A UDRŽATEĽNÝ SPÔSOB NÁKUPU ČERSTVÝCH POTRAVÍN


Poznáte nás vďaka tomu, že redukujeme cestu potravín z farmy, aby sme výrazne znížili emisie. Objednávame toľko, koľko zvládneme predať, pretože nechceme plytvať potravinami. A poznáte nás aj ako tých, ktorí používajú ekologické, znovu použiteľné balenia. Aj vďaka vám farmári napredujú a ich pokrok sa spätne nepriamo prejavuje aj na vašom blahu. Aj toto je dlhodobá udržateľnosť. Neustále sa tak rozvíjame a máme možnosť podporovať nové projekty, farmárov a komunitu. Čím väčšiu komunitu vytvoríme, tým lepšou spoločnosťou sa staneme. Poznáte nás ako tých, vďaka ktorým môžete mať pri jedle dobrý pocit.

FARMOVE INOVATÍVNE SPÁJA SLOVENSKÝCH FARMÁROV SO SPOTREBITEĽMI


Poznáte nás vďaka lokálnym, sezónnym, čerstvým a vysokokvalitným potravinám. Aj pri mimosezónnych potravinách, ktoré nie sú z fariem, sa môžete spoľahnúť, že dôkladne sledujeme pôvod, kvalitu a čerstvosť. Viete, že potravinám, ktoré vám prinášame, môžete dôverovať, pretože ich kontrolujeme. Neustále zlepšujeme spôsoby a procesy, aby sme dostali čerstvé a kvalitné potraviny čo najrýchlejšie k vám. Poznáte nás vďaka chuti a kvalite, ktorú máte po ruke. S mnohými farmármi spolupracujeme už roky a osobne sme si ich overili.

FARMOVE JE POCTIVÁ, RODINNÁ A PRIATEĽSKÁ FIRMA, V KTOREJ JE ZÁKAZNÍK NA PRVOM MIESTE


Poznáte nás ako tých, ktorí milujú farmárske potraviny, a preto si od základov vybudovali firmu FARMOVE postavenú na debničkovaní. Poznáte nás vďaka ľudskému prístupu a tomu, že robíme veci zo srdca. Tvoríme komunitu a sme ako jedna veľká rodina, ktorú spája láska k životnému prostrediu aj k ľuďom. Poznáte nás ako tých, ktorí to s chuťou a kvalitou myslia úprimne.

DEBNIČKOVANIE AKO UDRŽATEĽNÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

V našom e-shope si môžete vybrať zeleninu, ovocie, mliečne výrobky, vajcia, strukoviny, bylinky a ďalšie
trvanlivé produkty od prevažne slovenských farmárov, vyberať môžete z vyše 1400 produktov (podľa sezónnosti). Zvoliť si môžete
z niekoľkých vopred stanovených časov doručenia. Vaša nádielka čerstvých, zdravých a sezónnych dobrôt
vám príde v debničke alebo papierovej taške a vy si môžete začať vychutnávať nielen poctivé chute, ale aj
dobrý pocit z nákupu.

VAŠA VLASTNÁ DEBNIČKA

Jednoducho si vyberajte z našich
produktov ako v klasickom e-shope.

STÁLA PONUKA DEBNIČIEK

Vyberte si zo stálej ponuky
cenovo zvýhodnených debničiek, 
ku ktorým dostanete dopravu zdarma.

RECEPTOVÉ DEBNIČKY

Nechajte sa inšpirovať, ochutnajte
receptové debničky.

NAKUPOVANIE S DEBNIČKAMI JE POHODLNÉ A JEDNODUCHÉ

1.

Zadáte
PSČ

Zatiaľ nedodávame kompletný sortiment potravín do všetkých oblastí Slovenska. Preto je dôležité, aby ste najskôr zadali Vaše PSČ alebo sa prihlásili do vášho účtu, a my vám zobrazíme na e-shope presne tie produkty, ktoré sú dostupné pre vašu oblasť.

Zadať PSČ >
Prihlásiť sa >

2.

Vyberiete si z pripravených debničiek

POZRIEŤ VŠETKY PRIPRAVENÉ DEBNIČKY >

Alebo si zostavíte svoju vlastnú debničku

Jednoducho u nás nakupujte ako v bežnom e-shope. Produkty zabalíme do ekologických debničiek a dovezieme až ku vám domov.

ZOSTAVIŤ SI VLASTNÚ DEBNIČKU >

3.

Urobíte objednávku

Vašu objednávku začneme spracovávať a do e-mailu vám pošleme potvrdenie o objednaní debničky. NÁŠ TIP: Aby ste si mohli dodatočne pridať tovar k vašej objednávke, a aby ste videli prehľad vašich objednávok, vždy nakupujte ako prihlásený zákazník.

PRIHLÁSIŤ SA >

4.

Nákup vám dovezieme

Náš usmiaty šofér vám debničku dovezie až ku dverám.

POZRITE SI MIESTA A TERMÍNY DORUČENIA >

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Všetky si pozrite tu
Som registrovaný, preniesli ste automaticky môj účet?

Ak ste boli na Svet Bedničiek registrovaný zákazník, všetky vaše objednávky sme samozrejme automaticky preniesli a uvidíte ich pod svojim kontom tu na FARMOVE. Rovnako tak kredity v prípade, že ste ich mali na svojom zákazníckom konte. Pre aktiváciu vášho účtu stačí kliknúť sem a resetnúť si vaše heslo TU. Stále sme tá istá firma NosKin, s.r.o., len sme predtým pôsobili pod značkou Svet Bedničiek, odteraz pôsobíme pod našou novou značkou FARMOVE. 

Zobraziť viac
Čo mi ponúka nový e-shop?

Okrem nového dizajnu vás čaká intuitívnejší nákup, rozšírené možnosti platieb, možnosť uložiť si viaceré dodacie adresy, možnosť editovať svoju objednávku do poslednej chvíle, voliť si zámeny v debničkách jednoduchšie a čakajú vás aj iné novinky! Sledujte nás.

Zobraziť viac
Zmenila firma majiteľa?

Firmu NosKin, s.r.o. stále tvoríme stále my - ten istý tím ľudí aj majitelia, zmenil sa len názov značky - pôsobili sme najskôr pod značkou SvetBedničiek, teraz už pod našou novou značkou FARMOVE. Viac o nás a ako sme začínali si môžete pozrieť TU>

Zobraziť viac
Kde nájdem ostatné často kladené otázky?

Ostatné často kladené otázky nájdete TU>>

Ide napríklad o otázky:

  • ako môžem zaplatiť za moju objednávku
  • ako objednávku reklamovať
  • a iné :-)
Zobraziť viac
Chat