Získajte 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP: zistite viac tu>

PD Tvrdošovce (rakytník)

PD Tvrdošovce vzniklo už v roku 1990. Venujú sa hlavne pestovaniu ovocných stromov, a to v súlade s prírodou. Ovocie dodnes zbierajú ručne a nepoužívajú ani žiadnu chémiu. Jednou z ich špecialít je aj pestovanie 100% BIO rakytníka rašetliakového, ktorý pôsobí blahodárne na zdravie. Výrobky z neho získali ocenenie značka kvality SK GOLD.

Ako sami hovoria: "Ostávame verní svojim zásadám, ku ktorým patria predovšetkým: rešpekt k prírode, úcta k zdraviu a zabezpečenie najvyššej kvality. Poctivá a tvrdá práca spolu s dynamickosťou a túžbou po inováciách nás priviedla pred šiestimi rokmi k pestovaniu rakytníka rešetliakovitého.

Rakytník je unikátne ovocie bohaté na kombináciu 10 vitamínov – antioxidantov, 15 stopových prvkov, olejov, nenasýtených mastných kyselín a iných biologicky aktívnych látok. Má vysoký obsah vitamínu C, jedna bobuľa pokryje odporúčanú dennú dávku vitamínu C dospelého človeka! Pre uchovanie všetkých telu prospešných látok a BIO kvality, uprednostňujeme šetrné spracovanie surovín. Dôkazom správneho rozhodnutia sa odzrkadluje aj na našich výrobkoch, ktoré získavajú rad za radom ocenenie najvyššej kvality SK GOLD."

Pozrieť ponuku od tohto dodávateľa

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
  • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
  • zbieranie bonusových bodov
  • rýchla objednávka
  • informovanie o akciách a špeci zľavách
  • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času
Chat