Získajte 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP: zistite viac tu>

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
  • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
  • zbieranie bonusových bodov
  • rýchla objednávka
  • informovanie o akciách a špeci zľavách
  • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času
  • Bezlepkový
  • Vegán

Mixitka bez lepku banán a kokos 46 g

0.046kg 32,39 €/kg
1,49 €
vrátane DPH
Nepečená mixitka, za studena lisovaná, bezlepková. Zloženie: Banán + kokos: sušené datle 55 %, sušený banán 25 %, strúhaný kokos 7 %, ľanové semená, jadrá kešu orechov 6 % Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov, arašidov,…
Fotografia je ilustračná

100% garancia spokojnosti
Našim cieľom je ponúkať len to najlepšie. Preto máme pre vás garanciu 100% spokojnosti. Zistite o nej a o možnosti reklamovať viac tu.

Informácie o produkte

Nepečená mixitka, za studena lisovaná, bezlepková.

Zloženie: Banán + kokos: sušené datle 55 %, sušený banán 25 %, strúhaný kokos 7 %, ľanové semená, jadrá kešu orechov 6 %

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov, arašidov, mlieka a sóje. Môže obsahovať časti kôstok.

Výživové údaje na 100 g

Energia1493.0 kJ / 356.67 kcal
Tuky10.0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny4.5 g
Sacharidy66.0 g
z toho cukry51.0 g
Vláknina9.9 g
Bielkoviny5.1 g
Soľ0.01 g



Krajina pôvodu:
 Česká republika.Skladovanie: Skladujte v suchu a chlade.

Výrobca: Mixit s.r.o., Ohradní 65, Praha 4, 14000.

Mixit s.r.o.
Mixit s.r.o.

Tomáš a Martin, spolužiaci z ekonómie z vysokej školy sa nechali inšpirovať v zahraničí a v roku 2010 založili Mixit, firmu, ktorá Vám namieša müsli podľa Vašich predstáv...

Zistite viac o tomto dodávateľovi

Hodnotenia

5 z 5
Počet recenzií: 2
2
0
0
0
0

Mohlo by vás zaujímať

BIO strúhanka - špaldová, celozrnná 250g
  • BIO
BIO strúhanka - špaldová, celozrnná 250g
0.25kg 11,56 €/kg
2,89 €
(14)
BIO Pekáreň
Lízanka medová 6g
Lízanka medová 6g
0.006kg 165,00 €/kg
0,99 €
BeeLOL
Pistácie - pražené, solené (v šupke) "Pistacia vera" 250g (NFDS)
Pistácie - pražené, solené (v šupke) "Pistacia vera" 250g (NFDS)
0.25kg 25,16 €/kg
6,29 €
(1)
Nef de Santé, s.r.o.
Lieskové orechy - natural "Corylus avellana" 250g (NFDS)
Lieskové orechy - natural "Corylus avellana" 250g (NFDS)
0.25kg 29,56 €/kg
7,39 €
(1)
Nef de Santé, s.r.o.

Pozerali ste tieto produkty

Mixitka bez lepku banán a kokos 46 g
  • Bezlepkový
  • Vegán
Mixitka bez lepku banán a kokos 46 g
0.046kg 32,39 €/kg
1,49 €
(2)
Mixit s.r.o.
Chat