Získajte 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP: zistite viac tu>

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
  • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
  • zbieranie bonusových bodov
  • rýchla objednávka
  • informovanie o akciách a špeci zľavách
  • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času

Informácie o produkte

Debnička do práce - veľká (kuriér)

Alebo debnička pre vašu kanceláriu – do tejto debničky vám vyberáme ovocie, ktoré nie je nutné zložito krájať a upravovať, stačí si zobrať a opäť si sadnúť späť k počítaču. V debničke nájdete ako lokálne, tak i prémiové zahraničné ovocie ako jabĺčka, banány, hrušky, citrusy, kôstkové ovocie, atď.

*Fotografia produktu je len ilustračná. Zloženie z debničiek sa vplyvom sezóny každý týždeň mení.

·Veľkosť debničky a možnosť zmeny položiek v debničke

Jednotlivé presné hmotnosti debničiek neuvádzame, pretože sa často vplyvom sezóny menia... Orientačne však platí, že v malej debničke nájdete 8 - 10 kg (40 – 45 ks) – ovocia – čo stačí pre kanceláriu do 15 ľudí.

Vedeli ste, že...? 
... sa chceme čo najviac prispôsobiť vašim prianiam, a preto si môžete vymeniť 1 až 2 položky v aktuálnom zložení tejto debničky za 1 až 2 iné položky z danej debničky /jej aktuálneho zloženia/? Stačí, ak tak urobíte v závere v košíku - pri debničke nájdete tlačítka "-" a "+", ktorými si automaticky zámeny navolíte. Ak si kupujete debničku na neskorší dátum doručenia v budúcnosti, môže sa stať, že debnička zloženie ešte mať nebude (a v pokladni neuvidíte možnosť cez „+“ a „-„ si upraviť jej zloženie). V takom prípade prosíme, ak nechcete čakať, objednávku odošlite a zloženie debničiek si pozrite dodatočne ( online je vždy vo štvrtok týždeň pred doručením objednávky ) a v prípade nejakej zmeny nám napíšte čím skôr e-mail na info@farmove.sk a my Vám zloženie dodatočne upravíme.


*Zloženie debničiek sa môže výnimočne zmeniť, aby sme vám zabezpečili tú najvyššiu kvalitu ovocia od našich farmárov, resp. v prípade aktuálnej nedostupnosti niektorých surovín/plodín. Vtedy surovinu/y automaticky nahradíme dostupnou položkou/položkami. Buďte prosím v takom prípade tolerantní. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie :-)

*Vo výnimočnom prípade sa môže stať, že vami preferované plodiny nebudeme mať k dispozícii v takej miere a budeme ich musieť nahradiť niečím iným. Buďte prosím v takom prípade tolerantní.

- - -
OVOCIE DO PRÁCE - prémiová služba pre vás!

Pokiaľ máte väčšiu kanceláriu alebo ste väčšia firma, alebo si prajete zloženie debničky na mieru (alebo máte iné požiadavky, napr. na čas dodania a pod.), vyskúšajte našu službu Ovocie do práce. Radi vám vytvoríme debničku a nastavíme dodanie podľa Vašich špecifických požiadaviek.

Našu službu využívajú mnohé veľké známe slovenské aj zahraničné spoločnosti. Buďte aj vy medzi nimi a ponúknite kolegom jeden z celosvetovo najobľúbenejších zamestnaneckých benefitov.

Viac informácii na www.ovociedoprace.skovocie@ovociedoprace.sk 

Pri doručení externým kuriérom je papierová debnička nevratný obal.

FARMOVE
FARMOVE

Prečítajte si viac o nás...

Zistite viac o tomto dodávateľovi

Pozerali ste tieto produkty

Debnička do práce - veľká (kuriér)
  • Rýchly nákup na 1 klik 
  • Výhodnejšia cena 
  • DARČEK ZDARMA 
Debnička do práce - veľká (kuriér)
1ks
19,98 €
FARMOVE
Chat