Získajte 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP: zistite viac tu>

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
  • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
  • zbieranie bonusových bodov
  • rýchla objednávka
  • informovanie o akciách a špeci zľavách
  • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času

Informácie o produkte

Novinka! Začínate prikrmovať vaše dieťatko a hľadáte to najlepšie? Varte pokrmy z preverenej zeleniny! Príkrmová debnička na 2. fázu prikrmovania vášho dieťatka s tlačeným RECEPTÁROM od značky Philips s receptami na príkrmy od Dr. Emmy Williams (výživová poradkyňa) - táto debnička je inšpirovaná týmito receptami.

Pre deti vo veku: 6m+ - debnička je postavená na prípravu nielen dokonale rozmixovaného jedla, ale aj prvých mäkkých kúskov pre dieťatko. Keď si dieťa v prvej fáze zvyklo na jedlo vo forme pyré, nastal čas mu ukázať mu rôzne konzistencie aj silnejšie chute. Postupne prejdite na nahrubo roztlačené jedlá tak, aby si dieťatko zvyklo na hryzenie. V tejto fáze prikrmovania (prechodu na tuhé jedlá) by si mali deti popri materskom mlieku zvykať na 3 jedlá denne vo väčšom objeme (viac vysvetliviek nájdete v receptári priloženom k debničke)
 

Odporúča sa: od ukončeného 6. mesiaca (resp. podľa odporúčania lekára) do 8 mesiaca - na 8 týždňov.

Každé dieťatko je však individuálne, preto sa pred prikrmovaním poraďte s Vašim pediatrom o vhodnosti prikrmovania pre Vaše dieťatko (kedy dieťatko odstaviť, čím prikrmovať), obzvlášť ak existuje podozrenie, že dieťatko má alergiu na niektoré potraviny z debničky.

*Príkrmové debničky sú určené predovšetkým pre tých najmenších debničkárov :-), sú určené na príkrmy. Preto je ich zloženie odlišné od klasických debničiek. Nenájdete v nich cibuľu, cesnak a určite žiadnu zeleninu, ktorá by mohla vaše bábätko nafukovať. Táto debnička Vám vydrží podľa skúseností na celý týždeň, suroviny si môžete i zamraziť

Táto debnička obsahuje prevažne ovocie a zeleninu od našich farmárov. V zimnom období bude táto debnička doplnená o vybranú zeleninu zo zahraničných fariem.

  • Veľkosť debničky a možnosť zmeny položiek v debničke

*Zámena surovín v tejto debničke nie je možná. Je postavená približne (podľa sezónnych možností a plodín) podľa receptov, ktoré dostanete v tlačenej podobe spolu s debničkou. (Všeobecný príklad: ak dostanete karfiol namiesto brokolice, a v receptoch je spomínaná brokolica, použijete karfiol a podobne, alebo namiesto cíceru použijete pohánku a podobne). Avšak, v prípade, že má Vaše dieťatko alergiu či intoleranciu na niektorú z položiek, napíšte nám vopred a skúsime to spolu nejako vymyslieť :).

*Zloženie debničiek sa môže výnimočne zmeniť, aby sme vám zabezpečili tú najvyššiu kvalitu zeleniny a ovocia od našich farmárov, resp. v prípade aktuálnej nedostupnosti niektorých surovín/plodín. Vtedy surovinu/y automaticky nahradíme dostupnou položkou/položkami. Buďte prosím v takom prípade tolerantní. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie :-)

*Fotografia produktu je len ilustračná. Zloženie z debničiek sa vplyvom sezóny môže meniť.

FARMOVE
FARMOVE

Prečítajte si viac o nás...

Zistite viac o tomto dodávateľovi

Pozerali ste tieto produkty

Mäkké kúsky (príkrmová debnička) 6m+
  • Rýchly nákup na 1 klik 
  • Výhodnejšia cena 
  • DARČEK ZDARMA 
Mäkké kúsky (príkrmová debnička) 6m+
1ks
38,98 €
FARMOVE
Chat