Získajte 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP: zistite viac tu>

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
 • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
 • zbieranie bonusových bodov
 • rýchla objednávka
 • informovanie o akciách a špeci zľavách
 • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času

Skúsenosti s Farmove

Zaujímajú vás skúsenosti s FARMOVE? Zákazníkov sme sa opýtali, aké s nami majú skúsenosti, aby sme mohli naše služby vylepšiť a prečo u nás nakupujú... A napríklad takéto boli ich odpovede:
 

 • "Hrozne ma mrzí, že toľko ornej pôdy na Slovensku leží ľadom alebo všade v mojom okolí sa pestuje len repka. Preto obdivujem všetkých vašich dodávateľov a držím palce všetkým, ktorí sa venujú pestovaniu zeleniny a ovocia tradičným spôsobom a nevzdali to v tejto neprajnej dobe. Verím, že ak ich takouto formou budeme aj my podporovať, tak to nevzdajú."
   
 • "Mám skvelý pocit, že niečo robím pre seba a svoju rodinu, aby sme jedli zdravšie a teší ma, že podporujem slovenských farmárov, ktorých prácu si veľmi vážim."
   
 • "Kupujem zeleninu a ovocie, ktore stihli skutocne dozriet a neprecestovali pol sveta, kym sa k nim zakaznik dostal. Mate skutocne siroky vyber vybornych lokalnych potravin, na ktore sa mozem spolahnut, maju naozajstnu chut, farbu, vonu. Pre moje dve male deti a zaroven pre seba a svojho manzela som rozhodnuta dat to najlepsie."
   
 • "Páči sa mi systém. Nakupovanie a hlavne dodávka, je pre mňa osobnejšie a viem, čo kupujem, kde to narástlo, dozrelo... Myslím si, že farmári to vypestovali s láskou a čomu sa venujú, tomu aj rozumejú, a to sa oplatí."
   
 • "V nedeľu večer si môžem na stredu objednať debničku, ktorá obsahuje čo budem variť a doplním si ostatné produkty, ktoré chcem. Je to v kľude, s dopravou domov (do práce), bez behania a nosenia ťažkých nákupov."
   

Chcete nám aj vy napísať Váš názor? Budeme vám veľmi vďační, urobiť tak môžete na e-mail karolina@farmove.sk

Spokojnosť nielen so zeleninou a ovocím, ale aj ostatným sortimentom od maska cez ovčie jogurty až po pečivo ? a dovoz priamo domov je ďalší bonus pre mňa nenahraditeľný.

Katarína Č.
8.10.2020

Debnicku som dostala vzdy nacas, dokonca aj pocas sviatkov, sortiment a cerstvost na 100% zodpovedal objednavke, dakujem za celu rodinu "bednickarov" :)

Alena D.
8.10.2020

Velka spokojnost - moznost upravenia debniciek, rychle dodanie. Objednavam si opakovane a zatial sa dalo na všetkom dohodnut...

Jana L.
8.10.2020

U vás nakupujem už druhý rok a nemám vám čo vytknúť. Ste perfektní. Odporúčam všetkým, ktorí chcú žiť zdravo a podporujú slovenské výrobky.

Zlatuša C.
8.10.2020

Debničky objednávame pravidelne a sme veľmi spokojní. Doprava je ekologická, pretože jedno auto doručí debničky viacerým rodinám, ktoré tým pádom nemusia ísť autom nakupovať. Ale hlavne, všetky produkty sú veľmi kvalitné a sme radi, že podporujeme lokálnych farmárov a výrobcov.

Veronika S.
8.10.2020

Vždy s radosťou nakupujem lokálne potraviny a vďaka vám mi to ide ešte o čosi jednoduchšie, keďže mi stačí iba objednať a tovar mi príde domov :) A tak sa nemusím stresovať, keď nestíham nakúpiť.

Martina L.
8.10.2020

Najlepšie a najkvalitnejšie farmárske produkty, k akým sa viete bezstarostne a pohodlne dostať. Vždy s usmievavým dovozom a ochotou ťažkú debničku priniesť až do domu, aby ste nemuseli urobiť ani jeden namáhavý krok.

Alena M.
8.10.2020

Chat