Získajte 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP: zistite viac tu>

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
  • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
  • zbieranie bonusových bodov
  • rýchla objednávka
  • informovanie o akciách a špeci zľavách
  • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času

Informácie o produkte

Novinka! Prechádzate na príkrmy a hľadáte pre vaše dieťatko to najlepšie? Varte pokrmy z preverenej zeleniny! Príkrmová debnička na prvú fázu prikrmovania vášho dieťatka v certifikovanej BIO kvalite s tlačeným RECEPTÁROM od značky Philips s receptami na príkrmy od Dr. Emmy Williams (výživová poradkyňa) - táto debnička je inšpirovaná práve ich receptami.

Pre deti vo veku: 4m+
Odporúča sa: od ukončeného 4. mesiaca (resp. podľa odporúčania lekára) do 5 mesiaca vrátane - na 8 týždňov.

Prvá fáza prikrmovania (prechodu na tuhú stravu) spočíva v prvých ochutnávkach. Celá fáza je o objavovaní nových chutí. Doteraz bolo dieťatko zvyknuté na sanie z prsníka, pri zavádzaní príkrmov a kŕmení lyžičkou sa dieťatko učí jesť úplne novým spôsobom za použitia iných motorických zručností (viac detailných vysvetliviek nájdete v receptári priloženom k debničke).

Každé dieťatko je však individuálne, preto sa pred prikrmovaním poraďte s vašim pediatrom o vhodnosti prikrmovania pre vaše dieťatko (kedy dieťatko odstaviť, čím prikrmovať), obzvlášť ak existuje podozrenie, že dieťatko má alergiu na niektoré potraviny z debničky.

*Príkrmové debničky sú určené predovšetkým pre tých najmenších debničkárov :-), sú určené na príkrmy. Preto je ich zloženie odlišné od klasických debničiek. Nenájdete v nich cibuľu, cesnak a určite žiadnu zeleninu, ktorá by mohla vaše bábätko nafukovať. Táto debnička vám vydrží podľa skúseností na celý týždeň, suroviny si môžete aj zamraziť.

Táto debnička obsahuje prevažne ovocie a zeleninu od našich farmárov. V zimnom období bude táto debnička doplnená o vybranú zeleninu zo zahraničných fariem.

  • Veľkosť debničky a možnosť zmeny položiek v debničke

 Hmotnosť debničky je cca 4,6 - 5 kg (podľa druhu zeleniny)

*Zámena surovín v tejto debničke nie je možná. Je postavená približne (podľa sezónnych možností a plodín) podľa receptov, ktoré dostanete v tlačenej podobe spolu s debničkou. (Všeobecný príklad: ak dostanete karfiol namiesto brokolice, a v receptoch je spomínaná brokolica, použijete karfiol a podobne, alebo namiesto cíceru použijete pohánku a pod.). Avšak, v prípade, že má vaše dieťatko alergiu či intoleranciu na niektorú z položiek, napíšte nám vopred a skúsime to spolu nejako vymyslieť :).

*Zloženie debničiek sa môže výnimočne zmeniť, aby sme vám zabezpečili tú najvyššiu kvalitu zeleniny a ovocia od našich farmárov, resp. v prípade aktuálnej nedostupnosti niektorých surovín/plodín. Vtedy surovinu/y automaticky nahradíme dostupnou položkou/položkami.

Pri doručení externým kuriérom je papierová debnička nevratný obal.

*Fotografia produktu je len ilustračná. Zloženie z debničiek sa vplyvom sezóny každý týždeň mení.

FARMOVE
FARMOVE

Prečítajte si viac o nás...

Zistite viac o tomto dodávateľovi

Pozerali ste tieto produkty

Prvé ochutnávky BIO (príkrmová debnička) 4m+ (kuriér)
  • Rýchly nákup na 1 klik 
  • Výhodnejšia cena 
  • DARČEK ZDARMA 
Chat