NOVINKA: znížili sme ceny dopravy a zrušili minimálnu hodnotu objednávky! Zistite viac TU>

Vaša debnička 0

Vaša debnička je teraz prázdna

Registrácia /Prihlásenie
  • nákupný zoznam a obľúbené produkty hocikde
  • zbieranie bonusových bodov
  • rýchla objednávka
  • informovanie o akciách a špeci zľavách
  • možnosť upravovať objednávku po odoslaní do určitého času

Informácie o produkte

FARMOVE debnička je celoročne zložená primárne z lokálnej slovenskej zeleniny a ovocia. Zeleninu a ovocie nám dodávajú farmári, s ktorými už spolupracujeme niekoľko rokov.

V sezóne je, čo sa týka druhov viac pestrá, pretože ju skladáme z viac ako 40 druhov ovocia a zeleniny. Ale aj v zimnom období sa s touto debničkou v kuchyni rozhodne nudiť nebudete. Naši farmári vedia veľké množstvo zeleniny uskladniť, tak ako to robili naše babičky. A nie nadarmo sa hovorí, že je pre ľudské telo najzdravšie jesť to, čo je práve v danom mieste v sezóne.  
 

  • Veľkosť debničky a možnosť zmeny položiek v debničke

Jednotlivé presné hmotnosti debničiek neuvádzame, pretože sa často vplyvom sezóny menia (na jar viac listovej zeleniny, na jeseň naopak zas viac hlúbovej zeleniny a ťažších položiek). Orientačne však platí, že v malej debničke nájdete 5-7 kg a v rodinnej debničke 7-9 kg.

Vedeli ste, že...?
... sa chceme čo najviac prispôsobiť vašim prianiam, a preto si môžete vymeniť 1 až 2 položky v aktuálnom zložení tejto debničky za 1 až 2 iné položky z danej debničky /jej aktuálneho zloženia/? Stačí, ak tak urobíte v závere v košíku - pri debničke nájdete tlačítka "-" a "+", ktorými si automaticky zámeny navolíte. Prosíme, zámeny po novom neuvádzať do poznámky v objednávke, ďakujeme!

*Vo výnimočnom prípade sa môže stať, že vami preferované plodiny nebudeme mať k dispozícii v takej miere a budeme ich musieť nahradiť niečím iným. Buďte prosím v takom prípade tolerantní.

*Zloženie debničiek sa môže výnimočne zmeniť, aby sme vám zabezpečili tú najvyššiu kvalitu zeleniny a ovocia od našich farmárov, resp. v prípade aktuálnej nedostupnosti niektorých surovín/plodín. Vtedy surovinu/y automaticky nahradíme dostupnou položkou/položkami. Buďte prosím v takom prípade tolerantní. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie :-)

*Fotografia produktu je len ilustračná. Zloženie z debničiek sa vplyvom sezóny každý týždeň mení.

FARMOVE
FARMOVE

Prečítajte si viac o nás...

Zistite viac o tomto dodávateľovi

Pozerali ste tieto produkty

FARMOVE (slovenská) debnička - malá
  • Rýchly nákup na 1 klik 
  • Výhodnejšia cena 
  • DARČEK ZDARMA 
FARMOVE (slovenská) debnička - malá
1ks
15,98 €
FARMOVE